Gamereactor



  •   Suomi

Kirjaudu sisään
Gamereactor
uutiset
Only Murders in the Building

Only Murders in the Building ylittää Atlantin kuudetta kautta varten

On aika jättää New York City taakseen, sillä näyttelijät lähtevät vanhaan, iloiseen Englantiin uusia jaksoja varten.

Tilaa uutiskirjeemme tästä!

* Pakollinen tieto
HQ

Kun me joudumme odottamaan vuosia uusia kausia sarjoista One Piece, Stranger Things, The Witcher, Wednesday, Bridgerton ja muista Netflixin suurista sarjoista, Hulu on onnistunut tuottamaan kokonaisen uuden kauden kehutusta Only Murders in the Building -sarjasta viisi vuotta putkeen. Ilmeisesti tämä jatkuu myös vuoteen 2026, sillä nyt on ilmoitettu kuudennesta kaudesta.

Steve Martinin, Martin Shortin ja Selena Gomezin tähdittämä suosittu ja hyvin vastaanotettu sarja palaa jälleen uusin jaksoin, mutta toisin kuin aiemmat, tällä kertaa New York City jätetään taakse ja sen sijaan tarjotaan Lontooseen sijoittuva tarina.

Meillä ei ole mitään juonitietoja tai lisätietoja jaettavana, mutta tämä sarja toimii yleensä kuin kello, joten odotamme epäilemättä lisää tietoa keväällä ja kesällä 2026 ennen ensi-iltaa, joka on hyvin todennäköinen syksyllä.

Only Murders in the Building

Aiheeseen liittyviä tekstejä



Ladataan seuraavaa sisältöä