Uusi Gamereactor-lehti on ilmestynyt!

Hae pelilehtemme 51. numero ilmaiseksi jakelupisteestä.
Kirjoittaja: Arttu Rajala
Julkaistu 2013-04-26

Gamereactorin kevätnumero julkaistaan tänään. Lehteä jakelevat useat Prisman, Citymarketin, Gigantin ja Gamestopin myymälät sekä itsenäiset pelikaupat. Lähimmän jakelupisteen voi tarkastaa haulla.

Viikonlopun takia jotkin kaupat saattavat saada lehden vasta maanantaina, mutta jos lehti ei syystä tai toisesta ole esillä, asiasta kannattaa kysyä myyjiltä tai infopisteistä. Jotkin suuret ketjut ovat olleet hitaita laittamaan lehdet esille.

Kannattaa myös huomata, ettei Gamereactor ilmesty erikseen toukokuussa, vaan seuraava lehti ilmestyy E3:n kynnyksellä kesäkuussa.

Kevätnumeron kuumimpiin juttuihin kuuluvat muun muassa Batman: Arkham Origins ja Thief. Mukana on myös kotimaista väriä Almost Human -studiovierailun muodossa. Lehden sisältöön voi tutustua täällä.

Tässä Gamereactorin kevätnumeron kansi täydessä resoluutiossaan vaikka kotona tulostettavaksi.

Lisää luettavaa ja kuvia löydät Gamereactor.fi

Takaisin