Lush käynnistää The Super Mario Galaxy Movie -yhteistyön, joka alkaa tänään

Jos olet aina halunnut Yoshi Egg Bath Bombin tai Luigi Shower Gelin, nyt on tilaisuutesi hankkia se.
Kirjoittaja: Jonas Mäki
Julkaistu 2026-03-10

Jos haluat käydä suihkussa tyylillä, sinun kannattaa käydä Lushin myymälässä lähiaikoina. Ne ovat ilmoittaneet yhteistyöstä Nintendon ja Universal Picturesin kanssa tulevassa elokuvassa The Super Mario Galaxy Movie, joka saa ensi-iltansa 1. huhtikuuta. Tuotteita on yhteensä kaksitoista - mukaan lukien saippuat, kylpypommit ja suihkuvoiteet - joihin voit tutustua ja lukea lisää tästä linkistä .

Kalem Brinkworth, Lushin Concepts and Collaborations Lead, kommentoi yhteistyötä seuraavasti:

"Lushilla luomme tuotteita, jotka herättävät iloa ja antavat voimaa itsehoitoon. The Super Mario Galaxy Movie vangitsee mielikuvituksen ja ihmettelyn - teemat, jotka sopivat kauniisti yhteen Lushin mission kanssa tuoda innovatiivisia, mutta planeettaystävällisiä tuotteita asiakkaille."

Koko mallisto on ostettavissa tästä päivästä alkaen, mikä on sopivaa, sillä tänään on Mar10-päivä. Näetkö mitään, mitä tarvitset?

Lisää luettavaa ja kuvia löydät Gamereactor.fi

Takaisin