Kuusi indiepeliä parilla kympillä

The Indie Love Bundle on parasta ikinä
Kirjoittaja: Jori Virtanen
Julkaistu 2010-02-15

Steam ei ole ainoa pelejä myyvä mesta, joka ymmärtää asiakkaidensa onnellisuuden tärkeyden. Kuusi indiepelejä kehittävää tahoa ovat lyöneet viisaat päänsä yhteen ja julkaisseet ystävänpäivän kunniaksi 20 taalaa maksavan The Indie Love Bundle -pelipaketin.

Paketillinen rakkautta sisältää kuusi maineikasta ja erinomaista indiepeliä, joista jokainen yksinään on tuon parin kympin arvoinen. Paketin pelit eli And Yet it Moves, Auditorium, Aztaka, Eufloria, Machinarium ja Osmos ovat oivallisia osoituksia siitä, miten hienosti ja kauniisti mielikuvitus voi osaavissa käsissä kukkia.

20 dollaria. Kuusi erinomaista indiepeliä. Moinen vetää väkisinkin hiljaiseksi myös allekirjoittaneen kaltaisen kyynikon.

Tarjous kestää viikonloppuun asti.

Lisää luettavaa ja kuvia löydät Gamereactor.fi

Takaisin