Joulukalenterin 24. luukku auki

Viimeinen luukku avautuu!
Kirjoittaja: Arttu Rajala
Julkaistu 2010-12-24

Gamereactorin perinteinen joulukalenterissa avautuu 24. ja siten viimeinen luukku. Sehän myös tarkoittaa, että tänään on jouluaatto! Joka päivä tässä kuussa Gamereactor on jakanut teille rakkaat lukijat mahtavia pelipalkintoja. Ennen kuin rynnätään katsomaan mitä vuoden viimeisessä luukussa piilee, katsotaan eilisen aaton aaton voittajat:
Fuutball (DJ Hero 2 -bundle, PS3. Mukana molemmat DJ Hero -pelit ja DJ-peliohjain.)
299AP (Eyepet, PS3)
Tomi19 (Buzz: Quiz World, PS3)
matkaajamatti (Dragon Ball Raging Blast, PS3)
halttunen (NBA Jam, Xbox 360)
UNDEAD10000 (Football Manager 2011, PC)
sukovi (Harry Potter ja Kuoleman Varjelukset - Osa 1, Wii)
Konquistador (Splatterhouse -t-paita)
hynde (Splatterhouse -t-paita)
cob84 (Splatterhouse -t-paita)

Muistakaa myös lähettää kommenttiosiossa joulutervehdyksiä. Parhaat ja hauskimmat nimittäin palkitaan hurjan hienoilla yllätyspalkinnoilla. Eilisen parhaiden joulukommenttien kirjoittajat ja palkintojen saajat ovat:
goljat (Steelseries XAI Pro gaming laser mouse)
petska (Steelseries 9HD Pro gaming mousepad)

Onnittelut uusille voittajille. Jouluaaton luukku onkin poikkeuksellisesti auki sekä aaton että joulupäivän. Viimeiset voittajat arvotaan oikein vastanneista toisena joulupäivänä klo 14. Nyt kannattaa myös kommentoida uutista ja lähettää joulutervehdyksiä muille lukijoille. Parhaat kommentit, tarinat, hauskat jutut, anekdootit, vitsit, jouluntoivotukset ja niin edelleen palkintaan nimittäin yllätyspalkinnoilla.

Tästä luukulle numero 24!

Lisää luettavaa ja kuvia löydät Gamereactor.fi

Takaisin