Gamereactor Suomi. Katso tuoreimmat pelitrailerit mukaan lukien kuumat haastattelut suurimmista pelitapahtumista ympäri maailman. Gamereactor käyttää cookieseja taatakseen parhaan mahdollisen selailukokemuksen sivustollamme. Jos jatkat eteenpäin niin oletamme, että hyväksyt cookies-käytäntömme.

Suomi
Gamereactor
uutiset
Call of Duty: Modern Warfare II

Silppuri tulossa peliin Call of Duty: Modern Warfare II

Teenage Mutant Ninja Turtles lähtee sotimaan.

Tilaa uutiskirjeemme tästä!

* Pakollinen tieto
HQ

Kahden erillisen pelisarjan yhteistyö tuntuu olevan nykyaikana enemmän sääntö kuin poikkeus, ja samalla linjalla jatketaan taas.

Call of Duty: Modern Warfare II ja Call of Duty: Warzone 2.0 saavat tulevaisuudessa valikoimiinsa sen Teenage Mutant Ninja Turtles -sarjan pääpahiksen eli Silppurin. 21. maaliskuuta Shredder saapuu peliin Operatorina. Aiemmin peliin on saatu sellaiset kuin Snoop Dogg, Godzilla, Judge Dredd ja Ghostface Scream-elokuvista, joten hyvin sopii Silppuri tähän joukkoon mukaan.

Call of Duty: Modern Warfare II

Aiheeseen liittyviä tekstejä



Ladataan seuraavaa sisältöä