Suomi
HQ
Gamereactor
Videos
Grand Theft Auto VI

GRTV News - Grand Theft Auto V's Trevor näyttelijä haluaa palata GTA VI:een

Voisimme nähdä Trevorin cameon, mutta se ei kestä kauan.

Audio transcriptions

"Hei, tervetuloa takaisin GRTV:n uutisiin, olen Alex, kuten tavallista, ja raportoin iltapäivistä, uusimmat pelien, teknologian, viihteen, mitä ikinä haluatte, mitä ikinä haluatte, - mitä rakastat, meillä on sitä aina täällä GRTV-uutisissa ja laajemmassa Gamereactor Networkissa."

"kokonaisuudessaan, joten jos pidät näkemästäsi ja haluat nähdä lisää, käy katsomassa osoitteessa Gamereactor, mistä ikinä saatkin sen, jos haluat lisää pelien esikatseluja, arvosteluja, elokuva-arvosteluja, sarjoja arvosteluja, yksinoikeuksia, haastatteluja ja tietysti uutisia, mutta ilman sen kummempia puheita, mennäänpäs nyt tämän päivän uutisiin, ja tänään puhumme GTA:sta, olen huomannut, että olen hieman epätarkka, en ole aion mennä kameran luo ja korjata sen hetkessä, koska joskus niin vain tapahtuu, mutta joka tapauksessa puhumme GTA:sta, erityisesti eräästä GTA 5:n hahmosta, joka saattaa olla tulossa - GTA 6:een, tai ainakin näyttelijä haluaa tämän cameon, eli Grand Theft Auto 5:n Trevor, jota näyttelee Steven Ogg, on puhunut jonkinlaisesta mahdollisesta paluustaan Grand Theft Auto 6:ssa, nyt se on epätodennäköistä että ellei tämä ole jo tapahtunut, että tämä toteutuu Grand Theft Autossa 6, mutta pohjimmiltaan hänellä on mielenkiintoinen idea siitä, miten hänen hahmonsa voisi palata, ja hän on sanoo, että toivoisin että olisi hauskaa jos Trevor ilmestyisi siihen vain tullakseen tapetuksi alussa, Minusta se olisi siistiä, koska se myös antaa tunnustusta faneille, jotka sanovat, että hei kiitos."

"ja antaa soihdun eteenpäin, iskeä Trevorin päähän ja tavallaan lopettaa se ja antaa mahdollisuuden - uusi sukupolvi ottaa ohjat käsiinsä, joten tavallaan näin Trevor esiteltiin Grand Theft Auto 5:ssä, jos muistat, että hän tappaa Johnny Klebitzin ja polkee hänen päänsä sisään lyhyen pelin jälkeen.
riita alussa hänen tavallaan esittelynsä GTA 5, nyt Johnny Klebitzin on pikemminkin sivuhahmo GTA 4:ssä, mutta hän on tähti, uskoakseni se on Lost in the Damned DLC:ssä, joten hän on tavallaan tunnettu kaveri, ja muistan ajatelleeni, että että oli aika tylyä tappaa hänet sillä tavalla, mutta niin GTA vain toimii, ja ilmeisesti Trevor olisi Grand Theft Auto 6:ssa jo aika lailla ohi parhaasta iästään, mutta se olisi mielenkiintoista..."

"nähdä, miten hän siirtyisi Vice Cityyn ja olisiko siellä jotain mielenkiintoisia yksityiskohtia joilla voisi leikkiä siellä. Kuten sanoin, tämä on melko epätodennäköistä, koska ottaen huomioon Grand Theft Auto 6 on toivottavasti, hyvin hyvin toivottavasti, koputa puuta, tulossa myöhemmin tänä vuonna, on todennäköistä, että kaikki nauhoitukset leikkauskohtauksia ja sen sellaista varten..."

"on tehty jo vuosia sitten, joten kaikki cameot, joita suunnitellaan...
myöhemmin, sanotaan, että Og puhuu nyt puhtaasti hypoteettisesti, - eikä ole vielä astunut äänityskoppiin tai liikkeenkaappauslavalle, on täysin todennäköistä, että emme näe hänen osallistumistaan, jos hänen osallistumistaan suunnitellaan..."

"vasta vuosien päästä, ehkäpä GTA 6:n verkkopalvelussa eikä varsinaisessa pääjuonessa.
Olisi mielenkiintoista nähdä hahmojen palaavan, meillä on usein pieniä nyökkäyksiä henkilöille GTA 4:stä on muutama hahmo, jotka pääsivät GTA 5:een, mutta yleensä Sivutavoitteissa ja sen sellaisissa, kuten emme saaneet minkäänlaista päähenkilön cameoja, ja se on yleensä sama asia, joten ehkä emme ehkä tule odottaa jotain suurta Trevorin cameoa tai suurta Trevor-hetkeä, mutta jotain sellaista."

"esimerkiksi Lamar ilmestyy tai joku muu sivuhahmo, joka teki nimensä GTA 5:ssä, voisi ilmestyä...
GTA 6:ssa, mutta koska GTA 5:n ja 6:n välillä on ollut niin pitkä tauko, että voimme odottaa korkeintaan taas pienempiä cameoja, ehkä jopa hyvin hyvin vähän ollenkaan, mutta Rockstar kiinnittää kyllä huomiota näihin juttuihin ja yleensä GTA-pelit ovat täynnä pieniä yksityiskohtia ja pääsiäismunia, joiden avulla YouTubettajat saavat rahaa vielä vuosienkin päästä."

"Haluatko nähdä Trevorin cameon Grand Theft Auto 6:ssa? Pidätkö todennäköisenä, että saamme nähdä Trevorin Grand Theft Auto 6:ssa? Kerro kaikki tämä ja paljon muuta, niin nähdään huomenna.
lisää GRTV-uutisia, näkemiin!"

GRTV News

lisää

GRTV

lisää

Leffatrailerit

On Swift Horses - Official Trailer

On Swift Horses - Official Trailer

Borderline - Official Trailer

Borderline - Official Trailer

The Accountant 2 - Official Trailer

The Accountant 2 - Official Trailer

Until Dawn - New movie trailer

Until Dawn - New movie trailer

G20 - Official Trailer

G20 - Official Trailer

The Wheel of Time: Season 3 - Official Trailer

The Wheel of Time: Season 3 - Official Trailer

How To Train Your Dragon - Official Trailer

How To Train Your Dragon - Official Trailer

Friendship - Official Trailer

Friendship - Official Trailer

F1 - Big Game Spot Teaser

F1 - Big Game Spot Teaser

How To Train Your Dragon - Big Game Spot

How To Train Your Dragon - Big Game Spot

lisää

Trailerit

lisää

Tapahtumat

lisää