Skip to main content
Lifestyle

Gunnar Optiks tekee yhteistyötä Blizzardin kanssa uusien Sylvanas-lasien kanssa

Horden (entiselle) johtajalle!
Alex Hopley Editor UK 24 syyskuun 2025

Gunnar Optiks on risteillyt Borderlandsin, Falloutin ja The Witcherin kanssa, ja nyt se jatkaa suurten pelisarjojen ja -hahmojen keräilyä aurinkolaseihin kuin ne olisivat kiviä, kun se on saanut inspiraationsa uusista aurinkolaseista, joiden inspiraationa on ollut Sylvanas Windrunner.

Horde-joukon entisen johtajan tunnusvärit näkyvät ohuissa aurinkolaseissa, joissa on hopeisia korostuksia. Tämä Wayfarer-lasien ohuempi versio on myös hieman halvempi, 84 dollarin hintainen.

Kuten aina näiden crossover-sävyjen kohdalla, voit saada keräilyliinan, silmälasikotelon ja pussin silmälasiesi rinnalle, ja voit hankkia ne myös reseptilaseina. Jos haluat lisätä elämääsi Windrunnerin hohtoa, voit tutustua näihin laseihin Gunnar Optiksin verkkosivuilla täällä.

Editor UK Alex Hopley covered the video game industry for Gamereactor, from new announcements and launches to the business behind them. He also wrote on tech, film and entertainment, and his coverage wasn't tied to any one region.
Koko profiili Gamereactorin kirjoittaja vuodesta 2023 · 4 042 julkaistua artikkelia
Miksi luottaa Gamereactoriin
23 Julkaisua Jokaisella oma toimitus ja omat arvosanat.
1998 Julkaissut vuodesta Riippumattomassa omistuksessa koko ajan.
100% Omakohtaista Kirjoitettu pelin parissa vietetystä ajasta, ei koskaan lehdistömateriaalista.
1–10 Verkoston arvosana Jokaisen julkaisun arvosana, keskiarvona ja näkyvissä.