Suomi
Gamereactor
lifestyle

Charli XCX:n Brat saa vinyylipainoksen, joka on täytetty valkoisella jauheella

Jep...

Tilaa uutiskirjeemme tästä!

* Pakollinen tieto
HQ

Emme sano, että musiikkiteollisuus on pitkään ihannoinut kovaa A-luokan huumeiden käyttöä, mutta Charli XCX: n ja Bad World Records: n uusin julkaisu ostaa ehdottomasti tämän kertomuksen. Vuoden 2024 kakarakesän jälkeen brittiartistin kuuluisa albumi on painettu vinyylille, paitsi tällä kertaa se tulee erikoisversiona, jossa toinen kahdesta levystä on täytetty julkistamattomalla valkoisella jauheella.

Bad World toteaa: "Kulttuurisen ilmiönsä BRATin kannoilla Charli xcx toimittaa 'kakara ja se on täysin erilainen', remix-projektin, joka on painettu yksinomaan valkoiselle jauheella täytetylle LP: lle valkoisella toisella levyllä."

Tällä rintamalla ei sanota enempää, mutta on melko selvää, mihin tämä viittaa. Vinyylissä kahden levyn kummallekin puolelle painetaan jopa viisi kappaletta, ja itse vinyyli myydään 55 puntaa. Voit suunnata tänne nähdäksesi lisää siitä ja myös jauhetäytteisen levyn tuote-esittelyn.

Charli XCX:n Brat saa vinyylipainoksen, joka on täytetty valkoisella jauheella
Tämä on mainos:

Liittyy aiheisiin:

Musiikki


Ladataan seuraavaa sisältöä