Gamereactor Suomi. Katso tuoreimmat pelitrailerit mukaan lukien kuumat haastattelut suurimmista pelitapahtumista ympäri maailman. Gamereactor käyttää cookieseja taatakseen parhaan mahdollisen selailukokemuksen sivustollamme. Jos jatkat eteenpäin niin oletamme, että hyväksyt cookies-käytäntömme.

Suomi
Gamereactor
uutiset
Infamous: Second Son

Huhun mukaan uudet Sly Cooper ja Infamous ovat työn alla

Tilaa uutiskirjeemme tästä!

* Pakollinen tieto
HQ

Huhut lentelevät taas verkossa, ja välillä niistä voi raportoidakin. Huhuilija AccountNGT on nyt paljastanut Twitterissä, että niin uusi Sly Cooper kuin Infamous olisivat jo työn alla.

"Even with some delays for some console exclusives, it should be a great year for PlayStation players, with the announcement and release of some PlayStation IPs that does their return. A new event is definitely planned this month and they won't be announcing all their surprises. I can corroborate that a new Sly Cooper and a new Infamous are in development."

Edellisistä peleistä onkin jo aikaa, joten tämä sopisi meille? Kommentoi alla.

Infamous: Second Son

Aiheeseen liittyviä tekstejä

Infamous: Second SonScore

Infamous: Second Son

ARVIO. Kirjoittaja Jori Virtanen

Valloittava avoimen maailman supersankarointi. Seattlessa sohlaaminen on vinkeää puuhaa eikä kohkaamiseen pääse heti kyllästymään.



Ladataan seuraavaa sisältöä