DanskSvenskaNorskEnglishDeutschItalianoEspañolPortuguêsFrançaisNederlands中文IndonesiaPolski日本語한국어ČeštinaΕλληνικάTürkçeTiếng Việtعربي
0Wanderstop muuttuu lopulta tylsäksi, mutta se voi olla tarkoituskin ARVIO. Kirjoittaja Magnus Groth-Andersen (Käännös: Markus Hirsilä) 10. maaliskuuta 2025 kello 16 On se sääli, ihan oikeasti. Wanderstopissa on paljon ainesta, mutta se ei silti tunnu... peliltä.
0Kissamaisen Stray-pelin julkaissut Annapurna Interactive pitää ensi viikolla oman lähetyksensä UUTINEN. Kirjoittaja Markus Hirsilä 20. helmikuuta 2025 kello 13:00 Puoli tuntia asiaa vuoden 2025 peleistä.
0The Stanley Parablen luojan seuraava peli päivättiin UUTINEN. Kirjoittaja Markus Hirsilä 11. joulukuuta 2024 kello 16:00 Wanderstop julkaistaan maaliskuussa 2025.
0Wanderstop laittaa pelaajan hoitamaan maatilaa, mutta... UUTINEN. Kirjoittaja Markus Hirsilä 10. kesäkuuta 2024 kello 19:00 Pinnan alla kytee jotain.